Proč je Minecraft víc než jen další video hra

Každý z nás miluje kostičky a Minecraft je vlastně nekonečná stavebnice. Kostičky jsou všude tam, kam se podíváte. Jsou z nich věci, rostliny, a dokonce i zvířata. Minecraft je otevřený svět, který nabízí místo, kde si můžete splnit své vlastní sny.

Na první pohled se hra může zdát zaostalá, ale během pár chvil vás přesvědčí o staré pravdě, že v jednoduchosti je síla. Minecraft je napsaný v Javě a vyvinut byl v roce 2009 ve Švédsku v dílně (nezávislého) studia Mojang. Hra od svého vydání slaví nebývalý úspěch. Kromě původní PC verze byla vydána i verze pro Android, iOS, Xbox 360, Playstation (3, 4 a Vita) i Windows Phone (zdroj Wikipedie). Přesto všechno je hra neustále ve vývoji a hráči se mohou těšit třeba z nových multiplayerových módů.

Pokud se týká samotného hraní, Minecraft je až geniálně jednoduchý. Každým svým rozhodnutím budete psát svůj jedinečný příběh. Stejně jako v životě, je i zde bezpočet možností a záleží pouze na hráči, co od života v Minecraftu očekává.

Můžete se věnovat, čemu jen chcete. Nikdo vás do ničeho nenutí. Přes den můžete být zemědělec a sklízet obilí, přes noc si pak připravit meč a nástroje a ráno vyrazit vstříc dobrodružství spojenému s objevováním důležitého artiklu, potřebného k dalšímu rozvoji. Bez objevných výprav se časem prostě neobejdete. V místě svého příbytku naleznete jen stěží všechny potřebné suroviny, zvláště pokud v hlavě máte i složitější stavitelské projekty. Jednou se na cestu prostě vydáte, ať ze zvědavosti či nutnosti.

Minecraft je jako nepopsaná stránka, otevřený svět, který nabízí místo, kde si můžete splnit své vlastní sny a prožít různé příběhy. S každou vytěženou kostičkou budete mít radost, že jste zase o krok dál k pohodlnějšímu a bezpečnějšímu životu. Hra je vhodná pro všechny, kteří v sobě stále ještě nezabili poslední kapičku fantazie.

Ale pokud by vás přesto hra omrzela nebo byste měli potřebu vyzkoušet i něco nového, máte možnost kromě Minecraftu strávit volný čas hraním online výherních automatů. Hráči automaty znají jako stroje, které přinášejí množství zábavy, vzrušení z dynamické hry i nemalé peněžní výhry – jackpoty. S příchodem internetu se i hrací automaty dostali do nového tisíciletí tak, abyste si je mohli užít i v domácím pohodlí.  

Pokud hrajete automaty online, získáváte oproti hře v kamenném kasinu i řadu zajímavých výhod – kasina rozdávají vstupní bonusy, spiny zdarma i další speciální prvky, které hru dělají ještě zábavnější a výhru lákavější. Některé kasina nabízejí vstupní bonus bez vkladu – stačí se zaregistrovat a na vašem kontě ihned přibude slíbená částka, se kterou můžete hrát své oblíbené výherní automaty.


Komentáre

SkyblockJeSuper 2018-02-09 17:14:02

Co má Minecraft společného s automaty?Naše servery

Minecraft
TeamSpeak 3