DALŠÍ NÁBOR JE TADY!Pomůžeš nám dostat server zase mezi ty největší v Česku a na Slovenku?
Zapoj se do našeho nového náboru!

Tentokrát nevybíráme jenom Buildera či Helpera, ale i YouTubera a Eventera!

Builder
Protože builder staví na celém serveru, samozřejmě musí umět dobře stavět.
Na druhou stranu nepotřebuje znát ohromné množství pluginů. Stačí pouze WorldEdit, základy WorldGuard, mohl by se občas hodit i VoxelSniper. Pokud s některým z těchto pluginů ale neumíš, tak neboj - všechno se časem naučíš a žádný z nich není nijak moc složitý!

Helper
Narozdíl od Buildera nemusí umět vůbec stavět. Ale zase musí být komunikativní a otevřený hráčům pomoci. Musí znát základní hráčské příkazy a být informován o tom, co se právě děje. Protože právě on je ten, kdo musí hráčům vždy pomoci jako první! :)

Eventer
Stejně jako builder, musí i on umět pěkně stavět. Bude se ale starat o minigame servery.  Proto musí být otevřený v učení novým pluginům a jejich používání. Bude stavět především mapy do miniher, aby hráči měli pořád něco nového a hra se pro ně nestala takovým klišé :)

YouTuber
A poslední pozice - tady nemusíš umět ani stavět ani si pamatovat všemožné příkazy či pomáhat hráčům (ikdyž pomáhat bychom si měli všichni navzájem). Stačí jen, když jsi aktivní na sociální síti YouTube z pozice tvůrce obsahu a máš více než 500 odběratelů. Také musíš aktivně natáčet videa z našeho serveru - minimálně jedno měsíčně. Výměnou za natáčení videí z CrazyGame získáš více práv na serveru. Na tuto pozici se bude dát hlásit pořád, a pokud máš o tuto pozici zájem, už bys na svém kanálu měl mít minimálně dvě videa z našeho serveru :)

Už ses rozhodl?
Odkaz na formulář ZDE

pokud nejde rozkliknout odkaz, zkopíruj: http://www.crazygame.cz/formular/20/dali-nabor-je-tady


KomentáreNaše servery

Minecraft
TeamSpeak 3