CrazyGame 2.0 – BRINGING BACK MULTIPLAYERČau! Já jsem Milda a chtěl jsem se s Vámi podělit o nějaké informace z pohledu admina, které hráči nepociťují, nebo je cítí úplně jinak. Hlavně se tedy rozepíšu o nadcházející aktualizaci serveru a některých novinkách.

Pamatujete si ještě, o čem je vlastně SkyBlock? Máte malý kousek půdy, na kterém musíte přežít, rozvíjet se a postupně zvětšovat svůj ostrov. Samozřejmě se na něm zabydlujete a snažíte se také, aby vypadal lépe a lépe. Později se takový způsob hry začal uchycovat i na serverech.

Jedním z nich je právě CrazyGame. Minecraft servery celkově jsou o tom, aby hráče propojily. Aby spolupracovali, obchodovali, či bojovali! Tomu se samozřejmě SkyBlock servery nemohly vyhnout. Servery – jako například CrazyGame – se tomu musely nějak přizpůsobit. Samozřejmě chtěl mít každý server co nejvíce hráčů. A jak toho lze dosáhnout? Samozřejmě jen tak, že jim bude nabízet více a více možností do hry. Serveru CrazyGame se to podařilo – přeci jen to byl nějaký čas i druhý největší československý server! Najdete u nás doly na normální rudy, doly na písek, hlínu, clay, dřevo, dále shop, můžete si přizpůsobovat vlastní spawnery, VIP hráči mohou i létat, na zabavení jsme vám nabídli PvP arénu, MobArenu, PaintBall, ... hra má mnohem více možností!

Jednoduše jsme vám přinesli tolik možností, že už server přestával být multiplayer. Ve spoustě případů se z toho zase začala stávat hra jednoho hráče. Kvůli dolům obsahujícím ohromné množství věcí či levnému shopu, kde jste mohli sehnat naprosto cokoli, mezi sebou lidé absolutně přestali obchodovat, často i komunikovat! Když se zmíním o obchodování, hráči často nemají ani ponětí, že máme například plugin ChestShop, díky kterému si může kdokoli otevřít vlastní obchod!

To se ale chystáme změnit! Představujeme tedy aktualizaci serveru na CrazyGame 2.0!

Jejím hlavním cílem je zase sblížit hráče a vnést tak zpět do hry multiplayer. Chceme hráče spřátelit, donutit je mezi sebou komunikovat a obchodovat, nejlépe na server získat i kupu nových hráčů!

Jak toho chceme dosáhnout? Museli jsme zvýšit obtížnost získávání věcí – tedy pokud něco potřebuji, nezajdu si to prostě koupit na warp shop, protože mám dost peněz z mojí IronGolem farmy. Ale budu si to muset koupit od jiných hráčů, kteří danou věc třeba prodávají ve svém obchodě. Proto na /warp shop naleznete nově tři části – Hlavy, Trh a Shop. Hlavy bude to samé, co jste doposud mohli najít na /warp hlavy, ale jen jsme to pro přehlednost dali na warp shop. Trh bude sekce, kde si každý majitel obchodu bude moci zažádat o vlastní portál. U něj budou vždy dvě cedulky – jedna se jménem a číslem obchodu a druhá s krátkým popisem/reklamou na obchod. Pokud bude obchod prosperovat, hráč si bude moci za virtuální měnu, kterou získal z obchodování, pořídit až další dvě reklamní cedulky. V části Shop bude to, co známe do teď. Abychom ale podpořili obchodníky a „nebrali jim kšefty“, rozhodli jsme se sortiment výrazně zmenšit a zdražit tak, že tam zajdete nakoupit jen v případě nejvyšší nouze!

Další kapitolou jsou nové doly. Tam bychom chtěli, abyste se cítili jako doma! V normálních dolech na rudy se nově například mohou spawnovat monstra, občas narazíš na nějaký dungeon se spawnerem, opuštěné doly, podzemní lávové jezero a spousty dalších věcí!

Velkou změnou si projdou i vaše hráčské ostrovy! Nejenom, že vám bude stačit už jen irongolem farma s jedním spawnerem, protože větší prostě nevyužijete, ale jednoduše se budete muset novému systému celkově přizpůsobit. Protože je to ale aktualizace „BRINGING BACK MULTIPLAYER“, napadlo nás, že bychom vás v tom mohli trochu nakopnout. Na ostrovy tedy budete moci pozvat až 8 hráčů a založit s nimi nějakou vesničku. Pokud ti ale vesnička přijde moc trapná, tak jako VIP hráč můžeš vybudovat rovnou celé město – můžeš si na ostrov totiž pozvat až 50 hráčů! Ať už ale budeš chtít radši skromnou vesničku, nebo velkoměsto, rozhodně bys na to neměl dostatek prostoru. Proto jsme se rozhodli ostrovy více než 4x zvětšit!

 

Novinek na serveru bude ale mnohem víc, jen je zatím nechceme odhalovat najednou :)

Doufám, že jsem vás aspoň trochu navnadil a že se díky této aktualizaci podaří přilákat co nejvíce nových hráčů a co nejvíce starých si udržet :)

- Milins


Komentáre

mathx68 2016-12-17 18:14:06

Super, už sa teším :)

Drakovix 2017-07-27 14:57:25

Ja se taky tesimNaše servery

Minecraft
TeamSpeak 3